Lasteaedade järjekord

Aasta Isikukood Märgi | P Kasutusjuhend
 
2021 aasta (12)
Sündinud: 01.10.2014 - 30.09.2015 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01611219.08.20152018 **
2XXXXXXX0041127.05.20212021 
 
Sündinud: 01.10.2015 - 30.09.2016 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0218108.09.20212021 
 
Sündinud: 01.10.2016 - 30.09.2017 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0052112.07.20202020 **
 
Sündinud: 01.10.2017 - 30.09.2018 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX00962105.09.20192021 
2XXXXXXX0203108.09.20212021 
 
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0139126.08.20212021 
2XXXXXXX0055115.09.20212021 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (4)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0055104.05.20202021 
2XXXXXXX006523115.09.20202021 
3XXXXXXX0051115.06.20212021 
4XXXXXXX0056116.08.20212021 
 
2022 aasta (71)
Sündinud: 01.10.2016 - 30.09.2017 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX022923119.08.20202022 
 
Sündinud: 01.10.2017 - 30.09.2018 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01231201.08.20182022 
2XXXXXXX007023119.11.20192022 
 
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (8)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0125110.02.20192022 
2XXXXXXX0146107.06.20192022 
3XXXXXXX0220118.07.20192022 
4XXXXXXX0159120.09.20192022 
5XXXXXXX012423110.10.20192022 
6XXXXXXX0162121.05.20202022 
7XXXXXXX013623125.07.20202022 
8XXXXXXX0137101.06.20212022 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (43)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01232129.12.20192022 
2XXXXXXX01282107.02.20202022 
3XXXXXXX00252112.03.20202022 
4XXXXXXX01042130.03.20202022 
5XXXXXXX0157231423.04.20202022 
6XXXXXXX00782128.04.20202022 
7XXXXXXX02201218.06.20202022 
8XXXXXXX0014132429.06.20202022 
9XXXXXXX02172102.07.20202022 
10XXXXXXX0205412320.07.20202022 
11XXXXXXX009413227.07.20202022 
12XXXXXXX0041104.08.20202022 
13XXXXXXX02442111.08.20202022 
14XXXXXXX0091112.08.20202022 
15XXXXXXX01262115.08.20202022 
16XXXXXXX0152123.08.20202022 
17XXXXXXX0177116.09.20202022 
18XXXXXXX0019101.10.20202022 
19XXXXXXX005121311.10.20202022 
20XXXXXXX0042231412.10.20202022 
21XXXXXXX0086312404.11.20202022 
22XXXXXXX0068104.11.20202022 
23XXXXXXX0095104.11.20202022 
24XXXXXXX00801208.11.20202022 
25XXXXXXX01312109.11.20202022 
26XXXXXXX0179132408.12.20202022 
27XXXXXXX00582113.01.20212022 
28XXXXXXX01622121.01.20212022 
29XXXXXXX03352127.01.20212022 
30XXXXXXX004813228.01.20212022 
31XXXXXXX0132129.01.20212022 
32XXXXXXX00122108.02.20212022 
33XXXXXXX0052231425.02.20212022 
34XXXXXXX01661206.03.20212022 
35XXXXXXX00151205.05.20212022 
36XXXXXXX00482114.05.20212022 
37XXXXXXX005213219.05.20212022 
38XXXXXXX0118121.06.20212022 
39XXXXXXX0143128.07.20212022 
40XXXXXXX0072112.08.20212022 
41XXXXXXX0148113.08.20212022 
42XXXXXXX0104103.09.20212022 
43XXXXXXX0051113.09.20212022 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (17)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0144126.11.20202022 
2XXXXXXX0104213404.01.20212022 
3XXXXXXX00971208.01.20212022 
4XXXXXXX01222112.01.20212022 
5XXXXXXX0189132414.01.20212022 
6XXXXXXX0094129.01.20212022 
7XXXXXXX02001203.02.20212022 
8XXXXXXX00692118.02.20212022 
9XXXXXXX00132122.02.20212022 
10XXXXXXX0049231424.02.20212022 
11XXXXXXX00331217.03.20212022 
12XXXXXXX0014119.04.20212022 
13XXXXXXX00571219.04.20212022 
14XXXXXXX0148124.04.20212022 
15XXXXXXX01412126.04.20212022 
16XXXXXXX00321213.06.20212022 
17XXXXXXX00162109.08.20212022 
 
2023 aasta (8)
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0056312430.06.20202023 
2XXXXXXX0178231405.07.20202023 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (6)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0086102.05.20212023 
2XXXXXXX0164128.07.20212023 
3XXXXXXX0143128.07.20212023 
4XXXXXXX0102123.08.20212023 
5XXXXXXX0142124.08.20212023 
6XXXXXXX01301208.09.20212023 
 
2024 aasta (4)
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX02321205.09.20212024 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (3)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0060102.08.20212024 
2XXXXXXX00422123.08.20212024 
3XXXXXXX006223123.08.20212024 
 
* - "Koha soov" näitab, mis ajast alates lapsevanem lapsele kohta soovib
** - Möödunud aastal kohata jäänud lapsed tõstetakse automaatselt käesolevasse aastasse