Lasteaedade järjekord

Aasta Isikukood Märgi | P Kasutusjuhend
 
2022 aasta (93)
Sündinud: 01.10.2014 - 30.09.2015 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01611219.08.20152018 **
2XXXXXXX0041127.05.20212021 **
 
Sündinud: 01.10.2015 - 30.09.2016 (3)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0198115.06.20172022 
2XXXXXXX0266124.06.20182022 
3XXXXXXX0073106.09.20182022 
 
Sündinud: 01.10.2016 - 30.09.2017 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX022923119.08.20202022 
 
Sündinud: 01.10.2017 - 30.09.2018 (7)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01231201.08.20182022 
2XXXXXXX0124127.09.20182022 
3XXXXXXX0137117.05.20192022 
4XXXXXXX00962105.09.20192021 **
5XXXXXXX0019126.09.20192022 
6XXXXXXX007023119.11.20192022 
7XXXXXXX0086124.08.20212022 
 
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (10)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0125110.02.20192022 
2XXXXXXX0146107.06.20192022 
3XXXXXXX0220118.07.20192022 
4XXXXXXX0159120.09.20192022 
5XXXXXXX012423110.10.20192022 
6XXXXXXX0162121.05.20202022 
7XXXXXXX013623125.07.20202022 
8XXXXXXX0137101.06.20212022 
9XXXXXXX00801229.09.20212021 **
10XXXXXXX004313218.12.20212022 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (48)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01232129.12.20192022 
2XXXXXXX01282107.02.20202022 
3XXXXXXX00252112.03.20202022 
4XXXXXXX01042130.03.20202022 
5XXXXXXX0157231423.04.20202022 
6XXXXXXX00782128.04.20202022 
7XXXXXXX0055104.05.20202021 **
8XXXXXXX02201218.06.20202022 
9XXXXXXX0014132429.06.20202022 
10XXXXXXX02172102.07.20202022 
11XXXXXXX00941227.07.20202022 
12XXXXXXX009731229.07.20202022 
13XXXXXXX0041104.08.20202022 
14XXXXXXX02442111.08.20202022 
15XXXXXXX0091112.08.20202022 
16XXXXXXX01262115.08.20202022 
17XXXXXXX0152123.08.20202022 
18XXXXXXX006523115.09.20202021 **
19XXXXXXX0177116.09.20202022 
20XXXXXXX0019101.10.20202022 
21XXXXXXX005121311.10.20202022 
22XXXXXXX0042231412.10.20202022 
23XXXXXXX0086312404.11.20202022 
24XXXXXXX0068104.11.20202022 
25XXXXXXX0095104.11.20202022 
26XXXXXXX00801208.11.20202022 
27XXXXXXX01312109.11.20202022 
28XXXXXXX0179132408.12.20202022 
29XXXXXXX01622121.01.20212022 
30XXXXXXX03352127.01.20212022 
31XXXXXXX004813228.01.20212022 
32XXXXXXX0132129.01.20212022 
33XXXXXXX00122108.02.20212022 
34XXXXXXX0052231425.02.20212022 
35XXXXXXX01661206.03.20212022 
36XXXXXXX00151205.05.20212022 
37XXXXXXX00482114.05.20212022 
38XXXXXXX005213219.05.20212022 
39XXXXXXX0118121.06.20212022 
40XXXXXXX0143128.07.20212022 
41XXXXXXX0072112.08.20212022 
42XXXXXXX0148113.08.20212022 
43XXXXXXX0056116.08.20212021 **
44XXXXXXX0104103.09.20212022 
45XXXXXXX0051113.09.20212022 
46XXXXXXX0093118.11.20212021 **
47XXXXXXX0037104.01.20222022 
48XXXXXXX01842117.01.20222022 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (22)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0144126.11.20202022 
2XXXXXXX0104213404.01.20212022 
3XXXXXXX00971208.01.20212022 
4XXXXXXX01222112.01.20212022 
5XXXXXXX0189132414.01.20212022 
6XXXXXXX0094129.01.20212022 
7XXXXXXX02001203.02.20212022 
8XXXXXXX00692118.02.20212022 
9XXXXXXX00132122.02.20212022 
10XXXXXXX0049231424.02.20212022 
11XXXXXXX00331217.03.20212022 
12XXXXXXX0014119.04.20212022 
13XXXXXXX00571219.04.20212022 
14XXXXXXX0148124.04.20212022 
15XXXXXXX01412126.04.20212022 
16XXXXXXX00321213.06.20212022 
17XXXXXXX00162109.08.20212022 
18XXXXXXX0076116.09.20212022 
19XXXXXXX00731213.10.20212022 
20XXXXXXX0162109.11.20212022 
21XXXXXXX0059231401.01.20222022 
22XXXXXXX0064112.01.20222022 
 
2023 aasta (16)
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (3)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0056312430.06.20202023 
2XXXXXXX0178231405.07.20202023 
3XXXXXXX0105122.11.20212023 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (8)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0086102.05.20212023 
2XXXXXXX0164128.07.20212023 
3XXXXXXX0143128.07.20212023 
4XXXXXXX0102123.08.20212023 
5XXXXXXX0142124.08.20212023 
6XXXXXXX01301208.09.20212023 
7XXXXXXX01312115.11.20212023 
8XXXXXXX0247231409.12.20212023 
 
Sündinud: 01.10.2021 - 30.09.2022 (5)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX014023115.11.20212023 
2XXXXXXX0096118.11.20212023 
3XXXXXXX0117118.11.20212023 
4XXXXXXX0106118.11.20212023 
5XXXXXXX00742123.11.20212023 
 
2024 aasta (6)
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX02321205.09.20212024 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (4)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0060102.08.20212024 
2XXXXXXX00422123.08.20212024 
3XXXXXXX006223123.08.20212024 
4XXXXXXX0130114.10.20212024 
 
Sündinud: 01.10.2021 - 30.09.2022 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0120122.11.20212024 
 
* - "Koha soov" näitab, mis ajast alates lapsevanem lapsele kohta soovib
** - Möödunud aastal kohata jäänud lapsed tõstetakse automaatselt käesolevasse aastasse