Lasteaedade järjekord

Aasta Isikukood Märgi | P Kasutusjuhend
 
2024 aasta (25)
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (4)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0266128.09.20222022 **
2XXXXXXX0067110.10.20222022 **
3XXXXXXX0122125.01.20232023 **
4XXXXXXX0128231418.02.20232024 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (3)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX02971231.01.20232024 
2XXXXXXX0114105.12.20232024 
3XXXXXXX0105117.06.20242024 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (6)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0042117.04.20222024 
2XXXXXXX0166123.09.20222024 
3XXXXXXX005123113.11.20222024 
4XXXXXXX0247117.11.20222023 **
5XXXXXXX0092118.08.20232023 **
6XXXXXXX0102121.08.20232023 **
 
Sündinud: 01.10.2021 - 30.09.2022 (4)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0120122.11.20212024 
2XXXXXXX008113205.07.20232024 
3XXXXXXX008931202.10.20232023 **
4XXXXXXX0084119.02.20242024 
 
Sündinud: 01.10.2022 - 30.09.2023 (8)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0010101.11.20222024 
2XXXXXXX0019108.02.20232024 
3XXXXXXX00622119.05.20232024 
4XXXXXXX00772128.08.20232024 
5XXXXXXX00302114.09.20232024 
6XXXXXXX0088130.10.20232024 
7XXXXXXX0179106.11.20232024 
8XXXXXXX002023124.01.20242024 
 
2025 aasta (44)
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0232116.06.20222025 
 
Sündinud: 01.10.2022 - 30.09.2023 (23)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0042107.11.20222025 
2XXXXXXX01112109.03.20232025 
3XXXXXXX01962106.05.20232025 
4XXXXXXX00111205.06.20232025 
5XXXXXXX0190118.07.20232025 
6XXXXXXX00222121.07.20232025 
7XXXXXXX00711201.08.20232025 
8XXXXXXX0031102.08.20232025 
9XXXXXXX00262116.08.20232025 
10XXXXXXX0024312421.08.20232025 
11XXXXXXX00881225.08.20232025 
12XXXXXXX0097129.08.20232025 
13XXXXXXX00271201.09.20232025 
14XXXXXXX00831217.09.20232025 
15XXXXXXX0059111.10.20232025 
16XXXXXXX0187119.10.20232025 
17XXXXXXX0165128.01.20242025 
18XXXXXXX01142105.02.20242025 
19XXXXXXX0211132419.03.20242025 
20XXXXXXX0101125.03.20242025 
21XXXXXXX0031109.04.20242025 
22XXXXXXX0137115.04.20242025 
23XXXXXXX007131229.05.20242025 
 
Sündinud: 01.10.2023 - 30.09.2024 (20)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01351224.10.20232025 
2XXXXXXX0059109.11.20232025 
3XXXXXXX01232127.11.20232025 
4XXXXXXX00512108.12.20232025 
5XXXXXXX00771211.01.20242025 
6XXXXXXX00651211.01.20242025 
7XXXXXXX015623115.01.20242025 
8XXXXXXX008923120.01.20242025 
9XXXXXXX0035121.01.20242025 
10XXXXXXX02191205.02.20242025 
11XXXXXXX005913206.02.20242025 
12XXXXXXX0021104.03.20242025 
13XXXXXXX00681225.03.20242025 
14XXXXXXX00101213.04.20242025 
15XXXXXXX0013105.05.20242025 
16XXXXXXX00632113.05.20242025 
17XXXXXXX0076120.05.20242025 
18XXXXXXX0017128.05.20242025 
19XXXXXXX00262130.05.20242025 
20XXXXXXX01452130.05.20242025 
 
2026 aasta (6)
Sündinud: 01.10.2022 - 30.09.2023 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX00311209.03.20242026 
2XXXXXXX0129115.05.20242026 
 
Sündinud: 01.10.2023 - 30.09.2024 (4)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX00392101.04.20242026 
2XXXXXXX01461220.05.20242026 
3XXXXXXX00962109.06.20242026 
4XXXXXXX00311222.06.20242026 
 
* - "Koha soov" näitab, mis ajast alates lapsevanem lapsele kohta soovib
** - Möödunud aastal kohata jäänud lapsed tõstetakse automaatselt käesolevasse aastasse