Lasteaedade järjekord

Aasta Isikukood Märgi | P Kasutusjuhend
 
2022 aasta (40)
Sündinud: 01.10.2015 - 30.09.2016 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0266124.06.20182022 
 
Sündinud: 01.10.2017 - 30.09.2018 (2)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0019126.09.20192022 
2XXXXXXX02451214.02.20222022 
 
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (5)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX013623125.07.20202022 
2XXXXXXX0137101.06.20212022 
3XXXXXXX00801229.09.20212021 **
4XXXXXXX004313218.12.20212022 
5XXXXXXX0114128.01.20222022 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (23)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX02201218.06.20202022 
2XXXXXXX009731229.07.20202022 
3XXXXXXX0041104.08.20202022 
4XXXXXXX0091112.08.20202022 
5XXXXXXX006523115.09.20202021 **
6XXXXXXX005121311.10.20202022 
7XXXXXXX0068104.11.20202022 
8XXXXXXX0095104.11.20202022 
9XXXXXXX004813228.01.20212022 
10XXXXXXX005213219.05.20212022 
11XXXXXXX0118121.06.20212022 
12XXXXXXX0143128.07.20212022 
13XXXXXXX0148113.08.20212022 
14XXXXXXX0056116.08.20212021 **
15XXXXXXX0051113.09.20212022 
16XXXXXXX0093118.11.20212021 **
17XXXXXXX0037104.01.20222022 
18XXXXXXX0187124.01.20222022 
19XXXXXXX0109111.03.20222022 
20XXXXXXX0128126.04.20222022 
21XXXXXXX0026312427.04.20222022 
22XXXXXXX0048111.05.20222022 
23XXXXXXX0104102.09.20222022 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (9)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0144126.11.20202022 
2XXXXXXX0104213404.01.20212022 
3XXXXXXX0094129.01.20212022 
4XXXXXXX0148124.04.20212022 
5XXXXXXX00321213.06.20212022 
6XXXXXXX0076116.09.20212022 
7XXXXXXX00731213.10.20212022 
8XXXXXXX0162109.11.20212022 
9XXXXXXX02061201.04.20222022 
 
2023 aasta (41)
Sündinud: 01.10.2017 - 30.09.2018 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX01231201.08.20182023 
 
Sündinud: 01.10.2018 - 30.09.2019 (1)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0159120.09.20192023 
 
Sündinud: 01.10.2019 - 30.09.2020 (6)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0056312430.06.20202023 
2XXXXXXX01262115.08.20202023 
3XXXXXXX0019101.10.20202023 
4XXXXXXX0105122.11.20212023 
5XXXXXXX02322105.05.20222023 
6XXXXXXX02321211.05.20222023 
 
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (14)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0086102.05.20212023 
2XXXXXXX0164128.07.20212023 
3XXXXXXX0143128.07.20212023 
4XXXXXXX0102123.08.20212023 
5XXXXXXX0142124.08.20212023 
6XXXXXXX01301208.09.20212023 
7XXXXXXX01312115.11.20212023 
8XXXXXXX0247231409.12.20212023 
9XXXXXXX00632119.01.20222023 
10XXXXXXX00972127.01.20222023 
11XXXXXXX01071204.02.20222023 
12XXXXXXX01302111.03.20222023 
13XXXXXXX00462121.03.20222023 
14XXXXXXX0125111.05.20222023 
 
Sündinud: 01.10.2021 - 30.09.2022 (19)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX014023115.11.20212023 
2XXXXXXX0096118.11.20212023 
3XXXXXXX0117118.11.20212023 
4XXXXXXX0106118.11.20212023 
5XXXXXXX00742123.11.20212023 
6XXXXXXX0149120.01.20222023 
7XXXXXXX0115130.01.20222023 
8XXXXXXX0046105.02.20222023 
9XXXXXXX0012241306.02.20222023 
10XXXXXXX01261207.02.20222023 
11XXXXXXX0182109.02.20222023 
12XXXXXXX01401210.02.20222023 
13XXXXXXX0198103.03.20222023 
14XXXXXXX0062312427.03.20222023 
15XXXXXXX0064132431.03.20222023 
16XXXXXXX0124423112.04.20222023 
17XXXXXXX0035132421.04.20222023 
18XXXXXXX00521217.05.20222023 
19XXXXXXX0083120.05.20222023 
 
2024 aasta (8)
Sündinud: 01.10.2020 - 30.09.2021 (5)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0060102.08.20212024 
2XXXXXXX006223123.08.20212024 
3XXXXXXX0130114.10.20212024 
4XXXXXXX01851216.03.20222024 
5XXXXXXX0042117.04.20222024 
 
Sündinud: 01.10.2021 - 30.09.2022 (3)
JrkIsikukoodLasteaia eelistusedAvaldus esitatudKoha soov *
Kiiu LasteaedKolga LasteaedKuusalu Lasteaed JussikeVihasoo Lasteaed-Algkool
1XXXXXXX0120122.11.20212024 
2XXXXXXX0095107.02.20222024 
3XXXXXXX0132413211.05.20222024 
 
* - "Koha soov" näitab, mis ajast alates lapsevanem lapsele kohta soovib
** - Möödunud aastal kohata jäänud lapsed tõstetakse automaatselt käesolevasse aastasse